Zapisy
Cennik
Artyści
Kontakt

Marti

Marti

Tancerz, choreograf i performer. Organizator i współorganizator krajowych i międzynarodowych festiwali tanecznych oraz wydarzeń kulturalnych. W palecie stylów tanecznych, które uprawiał w ciągu swojej kariery można znaleźć bardzo różnorodne formy, poczynając od klasyki i baletu nowoczesnego, przez taniec ludowy, latynoamerykański, standardowy, Jazz, Salsę, Bachatę, Kizombę, Tango Argentino, West Coast Swing i oczywiście Zouk.

Umiejętności taneczne rozwija od jedenastego roku życia. W ciągu tego czasu treningi taneczne przerwał pięcioletni okres kiedy jego pasją stał się teatr. W okresie tym, Marti był mocno zaangażowany w amatorski ruch teatralny z naciskiem na teatr poezji, ale jego czas wypełniały również inne dziedziny sztuki jak literatura, muzyka, grafika komputerowa czy rzeźba. Po powrocie do tańca, ta forma sztuki stała się dominująca w jego życiu, a intensywne treningi zaowocowały licznymi zwycięstwami na zawodach i turniejach o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Doświadczenie aktorskie i zamiłowanie do różnorodnych form sztuki sprawiają, że tworzone przez niego choreografie i widowiska nabierają niezwykłej głębi i odwołują się do odbiorcy na poziomie nie tylko jego świadomości, ale również podświadomości. Wartościowe informacje i wyjątkowa przejrzystość przekazu podczas jego warsztatów są owocem zainteresowanie psychologią oraz doświadczeniem w nauczaniu dorosłych i dzieci.